Kartotéka 60 x 32 x 115 cm kompozitní dřevo [840776]
Kód: 840772 840774 840775 840776 840777 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato kartotéka s jednoduchým, ale stylovým designem bude skvělou volbou pro přehledné uložení vašich složek a dalších kancelářských potřeb.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Praktický design: Tato kartotéka je vybavena dveřním panelem, který udržuje vaše předměty v čistotě.
- Dostatek úložného prostoru: Tato kancelářská skříňka je vybavena policemi s dostatečným prostorem pro uložení vašich spisů a dalších kancelářských potřeb.
Varování:
- Aby se zabránilo jeho převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 60 x 32 x 115 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kancelářské kontejnery a organizéry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 115 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 60 x 32 x 115 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 27.3 kg |
| Rozměr balení 1: | 34 x 21.7 x 79.5 cm |
-1.png)