Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, černá látka, KA-C713 BK2 KA-C713 BK2
Kód: ARTKA-C713 BK2Detailní popis produktu
Kancelářské křeslo v černé látce nabízí vysoký opěrák s pevnou opěrkou hlavy a vyměkčenou vrchní částí pro zvýšený komfort při dlouhodobém sezení. Pevné čalouněné područky jsou integrovány do šedého plastového rámu, který spolu s plastovým křížem zajišťuje stabilitu a lehkost. Houpací mechanismus umožňuje příjemné naklánění s možností aretace v základní poloze, zatímco výškově nastavitelná sedací plocha umožňuje přizpůsobení výšky podle potřeby uživatele. Kolečka jsou vhodná pro tvrdé povrchy, což zajišťuje snadný pohyb bez poškození podlahy. Celkově je židle navržena pro pohodlné a ergonomické sezení v kancelářském prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957611965 |
| Šířka: | 64 cm |
| Hloubka: | 76 cm |
| Výška: | 123 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | textil |
| Mechanika: | Houpací mechanismus |
| Skupina zboží: | Kancelářské křeslo |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 50-59 |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Materiál kříže: | Plast |
| Styl: | Moderní |
| Opěrka hlavy : | Ano |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Typ područek: | Pevné |
| Nastavitelná výška (cm): | 114-123 |
| Výška područek (cm): | 63 |
| Materiál područek: | Plast |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Barva kříže: | Kouřová |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Karton1: | 75x36x65 |
| Highlight 1: | Vyměkčená vrchní část područek |
| Hmotnost - brutto: | 17.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 16.5000 kg |
| Materiál výplně: | PU pěna |
-1.png)