Kancelářská židle pravá kůže [20232]
Kód: 20231 20232 20234 20233 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Naše útulná kancelářská židle má luxusní a ergonomický design, který bude skvělým doplňkem každé kanceláře.
Vysoký design opěradla s ergonomicky polstrovaným opěradlem, područkami a motýlím sedákem umožňuje dlouhodobou práci. Výškově nastavitelný design vám umožní přizpůsobit se výšce stolu a dosáhnout většího pohodlí. Otočný design o 360 stupňů navíc zajišťuje všestranný rozsah pohybu. 5 nylonových koleček usnadňuje a tiše se pohybuje.
- Celkové rozměry: 67 x 71 x (110–119) cm (D x Š x V)
- Průměr nylonových koleček: 50 mm
- Se systémem 100mm plynového pístu
- Materiál: PU + PVC + PP
- Nastavitelná výška a opěradlo
- Max. nosnost: 110 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 71 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, tmavě šedá |
| Materiál: | pěna |
| Celkové rozměry: | 67 x 71 x (110–119) cm (D x Š x V) |
| Průměr nylonových koleček: | 50 mm |
| Max. nosnost: | 110 kg |
| Hmotnost: | 18.15 kg |
-1.png)