Kancelářská skříň pletivové dveře industriální černá 75x40x120 [145355]
Kód: 145355Detailní popis produktu
Kancelářská skříň klasického typu je skvělou volbou pro praktické uskladnění vašich šanonů a kancelářských potřeb.
Skříň na šanony se 3 přihrádkami a 2 zásuvkami s jmenovkami vám umožní zorganizovat si své složky a dokumenty dle různých kategorií. Potřebný šanon navíc můžete snadno lokalizovat skrz nevšední drátěné dveře. Ikonický design a industriální šarm se hodí do každé kanceláře. Ocelové nohy s plastovými krytkami ochrání podlahu před škrábanci.
Kancelářská skříň je vyrobená z prémiové oceli s dlouhou životností a snadno se čistí. Její sestavení je velmi jednoduché.
- Barva: černá
- Materiál: ocel, plast
- Rozměry: 75 x 40 x 120 cm (Š x H x V)
- Dvojkřídlé drátěné dveře
- 3 přihrádky, 2 zásuvky se jmenovkami
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kancelářské kontejnery a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 8719883735856 |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov + plast |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Rozměry: | 75 x 40 x 120 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Rozměr balení 1: | 50.8 x 17.3 x 117.3 cm |
-1.png)