Kancelářská skříň 90x40x180 cm ocel a tvrzené sklo [335941]
Kód: 335940Detailní popis produktu
S touto skříní se zbavíte veškerého nepořádku v kanceláři!
Úložná skříň je vyrobena z oceli, takže je mimořádně robustní a odolná. Skříň má 4 dvířka a nastavitelné police, které umožňují uložení šanonů různých velikostí. Dvířka z tvrzeného skla vám usnadňují přehled o uložených dokumentech. Kartotéka je také vybavena zámkem, který chrání vaše osobní dokumenty před nevítanými hosty.
- Materiál: ocel, tvrzené sklo
- Rozměry: 90 x 40 x 180 cm (D x Š x V)
- Počet polic: 2 (nastavitelné)
- Včetně zámku
- Montáž nutná: ano
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské skříně a skřínky |
|---|---|
| EAN: | 8720286563717 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov + sklo |
| Rozměry: | 90 x 40 x 180 cm (D x Š x V) |
| Počet polic: | 2 (nastavitelné) |
| Montáž nutná: | ano |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 46.7 kg |
-1.png)