Kancelářská skříň 60x32x190 cm dřevotříska [3318714]
Kód: 3318714Detailní popis produktu
Tento klasický highboard se stane dekorativním a praktickým doplňkem vašeho domova.
- Materiál s dlouhou životností: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Spousta úložného prostoru: Tato úložná skříňka vám poskytne spoustu místa na přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce.
- Snadná údržba: Tento vysoký příborník se snadno čistí vlhkým hadříkem a vyžaduje méně údržby.
- Snadné používání: Skříňka je vybavena úchytkami, které usnadňují otevírání a zavírání skříňky a zároveň jí dodávají na kráse.
Varování:
- Aby se zabránilo jeho převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 60 x 32 x 190 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost (celkem): 60 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | kancelářské skříně a skřínky |
|---|---|
| EAN: | 8721158602206 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 60 x 32 x 190 cm (Š x H x V) |
| Maximální nosnost (celkem): | 60 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 40.3 kg |
| Rozměr balení 1: | 33.4 x 13.7 x 110.3 cm |
-1.png)