Jídelní židle 56 x 54 x 87 cm [42032678]
Kód: 42032678Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dřevěná skládací jídelní židle je přesně to, co potřebujete na zahradu nebo terasu. Je pohodlná, šetří místo a je snadno skladovatelná. S její masivní teakovou konstrukcí máte jistotu, že vydrží venkovní počasí a nabídne moderní design i funkčnost.
- Rám z masivního teakového dřeva: Naše židle je vyrobena z teakového dřeva, které je super odolné a zvládne i horší počasí. Olejový finish dodává židli lesk, který skvěle ladí se zahradou.
- Čtvercové opěrky rukou: Jsou navrženy pro pohodlí a moderní vzhled. Tyto opěrky zajišťují pohodlné sezení i při delším používání, což zlepšuje vaši venkovní jídelní zkušenost.
- Vodotěsný sedák z polyesteru: Sedák je pokrytý odolným polyesterem, ideální pro venkovní jídlo, jelikož chrání před skvrnami a deštěm.
- UV ochrana: Materiál židle je UV odolný, takže barvy zůstávají živé i při silném slunci. Perfektní pro slunná místa na terase nebo v zahradě.
- Snadná údržba: O židli se snadno stará, stačí ji otřít vlhkým hadříkem. To je super praktické pro moderní venkovní bydlení.
Je dobré vědět:
- Maximální hmotnost 110 kg na sedadlo.
- Materiál: 100% polyester, pevné teakové dřevo
- Dokončit: Water-based paint
- Celkové rozměry: 56 x 54 x 87 cm (D x Š x V)
- Materiál sedáku: Polyester
- Šířka sedáku: 56 cm
- Hloubka sedadla: 54 cm
- Kapacita sezení: 1
- Cílový věk: Dospělý
- Pouze pro venkovní použití
- Maximální hmotnost: 110 kg
- Styl: Moderní
- Voděodolný
- Odolné proti UV
- Kompaktní a skládací
- Univerzální použití
- Odolný a spolehlivý
- Barva područky: Hnědá
- Materiál opěrky: Masivní teakové dřevo
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x Dřevěná jídelní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364763364 |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Materiál: | 100% polyester, pevné teakové dřevo |
| Hmotnost: | 14.52 kg |
| Dokončit: | Water-based paint |
| Celkové rozměry: | 56 x 54 x 87 cm (D x Š x V) |
| Materiál sedáku: | Polyester |
| Šířka sedáku: | 56 cm |
| Hloubka sedadla: | 54 cm |
| Kapacita sezení: | 1 |
| Cílový věk: | Dospělý |
| Maximální hmotnost: | 110 kg |
| Styl: | Moderní |
| Barva područky: | Hnědá |
| Materiál opěrky: | Masivní teakové dřevo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 31 x 92 cm |
-1.png)