Jídelní židle 4 ks textil [278412]
Kód: 278413Detailní popis produktu
Tato sada 4 jídelních židlích z kvalitní tkaniny je po ergonomické i estetické stránce navržena tak, aby se ve vaší domácnosti stala pohodlným a nepřehlédnutelným doplňkem.
Židle vám i vaší rodině poskytnou pohodlné místo, kam se můžete usadit k večeři nebo ke čtení a odpočinku v obývacím pokoji. Silně polstrovaný pěnový sedák, područky a opěradlo se postarají o to, aby se vám na nich vždy příjemně sedělo. Nohy z černého kovu a masivního dřeva navíc přispívají k mimořádné stabilitě židlí a zaručují jejich dlouhou životnost.
Balení obsahuje 4 jídelní židle.
- Materiál: textil a nohy z masivního dřeva
- Rozměry: 62 x 54 x 83,5 cm (Š x H x V)
- Výška sedáku od země: 50 cm
- Balení obsahuje 4 jídelní židle
- Materiál: Polyester: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8719883727769 |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Výška: | 83.5 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 62 x 54 x 83,5 cm (Š x H x V) |
| Výška sedáku od země: | 50 cm |
| Hmotnost: | 29.5 kg |
-1.png)