Jídelní židle 4 ks přírodní ratan [244572]
Kód: 244572 244570 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Naše jídelní židle mají elegantní, nadčasový design v koloniálním stylu, který ve vaší kuchyni nebo jídelně opravdu vynikne. Skvěle se na nich sedí při čtení nebo u nedělního oběda.
Tyto židle mají ergonomicky tvarované sedadlo, takže jsou velmi pohodlné. Jsou vyrobené z vysoce kvalitního přírodního ratanu, který je velmi odolný a snadno se čistí. Nohy židlí jsou z tepaného železa a zajímavým způsobem doplňují jejich atraktivní vzhled a zároveň jim propůjčují pevnost a dlouhou životnost. Sestavení je velmi snadné.
Balení obsahuje 4 jídelní židle.
- Materiál: sedák z přírodního ratanu + nohy z tepaného železa
- Rozměry: 48 x 61 x 85 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 48 cm
- Hloubka sedáku: 42 cm
- Výška sedáku od země: 45 cm
- Snadná montáž
- Balení obsahuje 4 jídelní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Barva: | béžová, černá |
| Materiál: | masivní dřevo + ratan |
| Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Výška sedáku od země: | 45 cm |
| Hmotnost: | 25.8 kg |
| Rozměry: | 48 x 61 x 85 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 48 cm |
-1.png)