Jídelní židle 4 ks pravá kůže [275240]
Kód: 3059807 275238 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tyto konzolové jídelní židle se pyšní retro designem s ošoupaným efektem, který skvěle zapadne do každé kuchyně či jídelny.
Židle z pravé kůže mají silně polstrovaný sedák a opěradlo, takže jsou mimořádně pohodlné. Navíc se také snadno čistí. Robustní rámy z práškově lakovaného železa jim zajišťují výtečnou odolnost a dlouhou životnost.
- Materiál: pravá kůže s šedým efektem ošoupání, práškově lakované železo
- Materiál výplně: pěna
- Rozměry: 51 x 56 x 91 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Hloubka sedáku: 46,5 cm
- Výška sedáku od země: 46 cm
- Výška opěradla od země: 65 cm
- Konzolová základna
- Efekt ošoupání
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 4 x jídelní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Barva: | světle hnědá, hnědá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | pravá kůže s šedým efektem ošoupání, práškově lakované železo |
| Rozměry: | 51 x 56 x 91 cm (Š x H x V) |
| Výška sedáku od země: | 46 cm |
| Výška opěradla od země: | 65 cm |
| Hmotnost: | 45.9 kg |
| Materiál výplně: | pěna |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 46,5 cm |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)