Jídelní židle 2 ks textil a umělá kůže [344752]
Kód: 344751Detailní popis produktu
Tyto jídelní židle kombinují jednoduchost a pohodlí s elegantním designem, a stanou se tak ve vaší domácnosti středem pozornosti.
- Prvotřídní materiál: Tkanina má nejen jednoduchý a čistý vzhled, ale je také prodyšná a odolná. Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Skvěle vzdoruje skvrnám, což usnadňuje její čištění, takže vám postačí vlhký hadřík.
- Pevný a stabilní rám: Rám z kovu a překližky přispívá k výtečné odolnosti a stabilitě.
- Pohodlná jídelní židle: Sedák a opěradlo jsou ergonomicky navržené a polstrované pěnovým molitanem, což vám zajistí maximální pohodlí při sezení.
- Materiál: textil (100% polyester), umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), kov, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 54 x 59 x 76 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 41 cm
- Hloubka sedáku: 42 cm
- Výška sedáku od země: 44,5 cm
- Výška područek od země: 58,5 cm
- Výška područky: 16 cm
- Výška opěradla: 34 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x jídelní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8720287108597 |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil + kůže |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 54 x 59 x 76 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 41 cm |
| Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Výška sedáku od země: | 44,5 cm |
| Výška područek od země: | 58,5 cm |
| Výška područky: | 16 cm |
| Výška opěradla: | 34 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
-1.png)