Jídelní židle 2 ks masivní dřevo gumové [4102421]
Kód: 4102423 4102420 4102418 4102424 4102422 4102419 4102417 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tyto jídelní židle mají nadčasový ergonomický design, který nabízí výjimečné pohodlí a oporu, a jsou tak dokonalým doplňkem každé místnosti ve vaší domácnosti.
- Robustní a stabilní materiál: Dřevo z masivního kaučukovníku je krásný přírodní materiál. Kaučukovníkové dřevo má hustou strukturu, výborně vzdoruje nárazům a je odolné.
- Dřevěné nožičky: Dřevěné nožky zajišťují vynikající stabilitu a zároveň dodávají židli přirozený a příjemný vzhled.
- Ergonomický design: Tyto židle jsou vybaveny pohodlnými opěradly, která pomáhají zmírnit zátěž zad i při delším sezení.
- Široké použití: Tyto jídelní židle dokonale splní vaše potřeby, ať už si vychutnáváte jídlo v jídelně při večeři, nebo si jen čtete a odpočíváte v obývacím pokoji.
- Materiál: masivní kaučukovníkové dřevo
- Rozměry: 40,5 x 49 x 84,5 cm (š x h x v)
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x jídelní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 40.5 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | bílá, světlé dřevo, bílá/hnědá, bílá/světlé dřevo, bílá/šedá, černá/hnědá, světlé dřevo/šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40,5 x 49 x 84,5 cm (š x h x v) |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
-1.png)