Jídelní stůl 150 x 73 cm masivní mangovníkové dřevo [247851]
Kód: 247851Detailní popis produktu
Se svým stylovým designem a industriálním nádechem představuje tento stůl nepřehlédnutelný doplněk do vaší kuchyně či jídelny.
Jídelní stůl je vyroben z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo je nejen schopné unést značnou váhu, ale výborně také odolává opotřebení a působení času. Stůl s překrásným designem je proto velice stabilní, odolný a příjemný na pohled. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění anebo lakování. Silné nohy ze železa s práškovým nástřikem dodávají stolu na odolnosti. Sestavení jídelního stolu je snadné.
Důležité upozornění: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Barva: hnědá a černá
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo a železo s práškovým nástřikem
- Rozměry: 150 x 73 cm (průměr x V)
- Povrch: leštěný a lakovaný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8719883556840 |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | černá/hnědá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 150 x 73 cm (průměr x V) |
| Povrch: | leštěný a lakovaný |
| Hmotnost: | 42.1 kg |
-1.png)