Jednokřídlá zahradní branka lískové dřevo 100 x 120 cm [142592]
Kód: 142592Detailní popis produktu
Tato dřevěná plotová branka vyzařuje rustikální kouzlo a skvěle se skrze ni dostanete na vaši zahradu nebo terasu.
Tato odolná plotová branka je vyrobena z odolného lískového dřeva. Toto přírodní, neošetřené dřevo má své vlastní přirozené kouzlo, které se krásně snoubí s atmosférou jakékoli zahrady. Lískové dřevo velmi dobře snáší rozmary počasí.
Pevná plotová branka je vyrobena ze svislých sloupků a latěk, které jsou vodorovné i příčné, takže je pevná, stabilní a hodně toho vydrží. Zahradní branka se dodává s kovovými panty, šrouby a háčkem.
Sestavení je snadné. Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.
- Materiál: lískové dřevo
- Celkové rozměry: 100 x 120 cm (D x V)
- Jednokřídlá branka
- S kovovými panty, šrouby a háčkem na zajištění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | 8718475575733 |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | dřevo |
| Celkové rozměry: | 100 x 120 cm (D x V) |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
-1.png)