Hranaté křeslo umělá kůže [240069]
Kód: 240069 240068 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato klubovka má klasický design ve tvaru vaničky, čalounění z imitace kůže a vysoce kvalitní kovové nohy, takže skvěle zapadne do každé sofistikovaně zařízené domácnosti nebo kavárny.
Křeslo se skvěle hodí, aby bylo používáno jako místo k sezení navíc pro návštěvy nebo jako křeslo na čtení. Díky svému opěradlu a díky své odolnosti bude toto křeslo skvělým doplňkem do vaší domácnosti.
- Rozměry: 71 x 54 x 69 cm (D x Š x V)
- Výška sedáku: 43 cm
- Šířka sedáku: 52 cm
- Hloubka sedáku: 46 cm
- Materiál: umělá kůže
- Max. nosnost: 110 kg
- Materiál: Bavlna: 6%, Polyester: 4%, Polyuretan: 18%, PVC: 72%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 71 cm |
| Výška: | 69 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Šířka sedáku: | 52 cm |
| Hloubka sedáku: | 46 cm |
| Hmotnost: | 18.35 kg |
| Rozměry: | 71 x 54 x 69 cm (D x Š x V) |
| Výška sedáku: | 43 cm |
| Max. nosnost: | 110 kg |
-1.png)