Houpačka pro děti [93169]
Kód: 93167 93170 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato houpačka poskytuje spoustu zábavy a příležitost vyřádit se pro kluky a holky. Povzbuzuje osvojování si rovnováhy, koordinace a sebevědomí vašeho dítěte!
Tato zahradní houpačka z odolného PE materiálu je dostatečně robustní, aby se děti mohly bezpečně houpat. Výška je nastavitelná přesně podle preferencí vašich dětí. Snadno ji zavěsíte do houpačkového setu nebo na strom.
- Materiál: PE (polyethylen)
- Rozměry sedáku: 38 x 17 cm (D x Š)
- Maximální výška lana: 180 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- Nastavitelná délka lana
- Lze použít jako houpačku na strom a houpačky pro herní sety
- VAROVÁNÍ: Pouze pro domácí použití
- VAROVÁNÍ: Pouze pro venkovní použití
- VAROVÁNÍ: Nevhodné pro děti do 36 měsíců
- VAROVÁNÍ: Dlouhá šňůra. Nebezpečí uškrcení
- VAROVÁNÍ: Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby
- UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 36 měsíců.
- UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačky a prolézačky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | červená, světle modrá, modrá, zelená |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Maximální hmotnost uživatele: | 100 kg |
| Rozměry sedáku: | 38 x 17 cm (D x Š) |
| Maximální výška lana: | 180 cm |
| Varování: | Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby |
| Upozornění: | Jen pro domácí použití. |
-1.png)