Houpací židle samet [4102626]
Kód: 4102627 4102622 4102621 4102625 4102623 4102628 4102624 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáte křeslo k relaxaci po náročném dni? Toto pohodlné houpací křeslo je skvělou volbou!
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce, přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Pohodlné sezení: Měkké čalounění křesla nabízí maximální pohodlí a oporu a zajišťuje příjemné sezení.
- Všestranné použití: Toto křeslo je všestranným a stylovým doplňkem do volnočasové zóny. Ať už ho umístíte poblíž pohovky v obývacím pokoji nebo vytvoříte útulný koutek v ložnici či pracovně, vylepší estetiku vašeho obytného prostoru.
- Hladký a jemný houpací pohyb: Houpací křeslo nabízí plynulý, jemný houpací pohyb a vytváří uklidňující efekt, který vám pomůže relaxovat.
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kov
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Hloubka sedáku: 48 cm
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Výška područek od země: 57 cm
- Výška opěradla: 76 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací a závěsná křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 48 cm |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Výška područek od země: | 57 cm |
| Výška opěradla: | 76 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)