Houpací síť 260 x 150 cm [40358]
Kód: 40358 40357 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento skládací houpací hamak je perfektní pro relaxaci na zahradě, na pláži nebo v kempu a umožní vám užívat si slunce a vánek kdekoliv a kdykoliv.
Díky velkým rozměrům houpací sítě v ní mohou ležet i 2 osoby současně. Když tento lehký hamak složíte, můžete ho skladovat nebo přenášet v přiložené přepravní tašce.
Pěkně se pohoupejte pro maximální relaxaci na pláži, v kempu nebo u vás na zahradě na této přenosné skládací houpací síti!
- Celkové rozměry: 360 x 150 cm (D x Š)
- Délka plátna: 260 cm
- Maximální nosnost: 200 kg
- Vhodné pro 2 osoby
- Materiál: Bavlna: 55%, Polyester: 45%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | houpací sítě |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 360 cm |
| Barva: | béžová, hnědá |
| Materiál: | syntetický textil + bavlna |
| Maximální nosnost: | 200 kg |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| Celkové rozměry: | 360 x 150 cm (D x Š) |
| Délka plátna: | 260 cm |
-1.png)