Houpací lavička Přírodní 114 x 60 x 60,5 cm Pevné teakové dřevo [42030025]
Kód: 42030025Detailní popis produktu
Tato venkovní houpačka spojuje eleganci s trvanlivostí, díky čemuž je ideální pro zahrady a terasy. Je vyrobená z masivního teakového dřeva, které dodává přirozené kouzlo a styl. Při houpání se robustní montáž na zábradlí postará o bezpečnost, takže si můžete naplno užívat svůj relax.
- Materiály z masivního teakového dřeva: Tato houpačka je z masivního teakového dřeva, které je nejen trvanlivé, ale i krásné. Zaručuje dlouhou životnost a zvládne různé povětrnostní podmínky.
- Lamelový opěrák: Design s lamelovým opěrákem zajišťuje pohodlnou oporu, ideální pro odpočinek na zahradě. Ergonomický tvar podporuje komfort, takže si můžete klidně užívat pohodu.
- Stabilita sloupových nohou: Masivní sloupové nohy poskytují spolehlivé a stabilní sezení, které se skvěle hodí do jakékoliv zahrady nebo terasy, a zároveň odolává povětrnostním vlivům.
- Pozinkovaný řetěz součástí: Lavička přichází s 2,07 metru dlouhým pozinkovaným řetězem, což zjednodušuje montáž a bezpečnost. Užívejte si poklidné houpání v různých venkovních prostředích s lehkostí.
- Vodou ředitelný povrch: Tento povrch na vodní bázi udržuje dřevo v přirozené kráse a dodává ochranu proti vlhkosti. Tato ekologická úprava se hodí do každé zahrady a zajišťuje dlouhou životnost.
Je dobré vědět:
- Maximální hmotnost 110 kg na sedadlo.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Pevné teakové dřevo
- Celkové rozměry: 114 x 60 x 60,5 cm (D x Š x V)
- Závaží: 15,35 kg
- Ručně vyřezávaný shell na opěradle
- Výška sedadla od země: 11 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x houpačka. 1 x pozinkovaný řetěz: 2,07 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lavice |
|---|---|
| EAN: | 8721364735064 |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 114 cm |
| Výška: | 60.5 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Celkové rozměry: | 114 x 60 x 60,5 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 15,35 kg |
| Výška sedadla od země: | 11 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x houpačka. 1 x pozinkovaný řetěz: | 2,07 m |
| Rozměr balení 1: | 63 x 14 x 118 cm |
-1.png)