Houpací křeslo se stoličkou textil [3097402]
Kód: 3097406 3097401 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Uvelebte se v tomto pohodlném houpacím křesle. Je to ideální místo k relaxaci.
- Prvotřídní materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a také je prodyšná a odolná. Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Skvěle vzdoruje skvrnám, což usnadňuje její čištění, takže vám postačí vlhký hadřík.
- Ještě více pohodlí: Na područky si můžete pohodlně opřít lokty. Vyložte si nohy na přiloženou stoličku a pohodlně relaxujte. Stoličku můžete umístit kamkoli podle vašich preferencí.
- Houpací nohy: Pohodlně se usaďte, uvolněte se a vychutnejte si uklidňující, jemný houpavý pohyb.
- Materiál: textil (100% polyester), umělá kůže (75 % PVC, 5 % bavlna, 20 % polyester), kov, masivní kaučukovníkové dřevo, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry křesla: 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Hloubka sedáku: 48 cm
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Výška područek od země: 57 cm
- Rozměry stoličky: 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x houpací křeslo
- 1x stolička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací a závěsná křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, žlutá |
| Materiál: | syntetický textil + kůže |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry křesla: | 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 48 cm |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Výška područek od země: | 57 cm |
| Rozměry stoličky: | 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V) |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)