Houpací křeslo samet [4016842]
Kód: 4016838 4016842 4016840 4016833 4016841 4016832 4016837 4016836 4016834 4016839 4016835 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáte křeslo k odpočinku po náročném dni? Toto pohodlné houpací křeslo je perfektní volbou!
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Pevný a stabilní rám: Překližkový a kovový rám křesla zajišťuje stabilitu a stabilitu.
- Pohodlné sezení: Křeslo je dodáváno s tlustě polstrovaným sedákem a opěradlem a také s područkami pro velké pohodlí.
- Dřevěné nohy: Dřevěné nohy poskytují vynikající stabilitu a zároveň křeslu dodávají přirozený a příjemný vzhled. Díky dlouhým houpacím kolejnicím se křeslo snadno nepřevrátí.
- Široké využití: Toto křeslo je všestranným a stylovým doplňkem do volnočasové zóny. Ať už jej umístíte poblíž pohovky v obývacím pokoji nebo vytvoříte útulný koutek v ložnici či pracovně, vylepší estetiku vašeho obytného prostoru.
- Materiál: Materiál: samet (100% polyester), masivní dřevo, překližka, kov
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 61 x 78 x 98 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 47 cm
- Hloubka sedáku: 53,5 cm
- Výška sedáku od země: 47,5 cm
- Výška područek od země: 60,5 cm
- Hebké a nadýchané
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací a závěsná křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 78 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, světle zelená, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 61 x 78 x 98 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 47 cm |
| Hloubka sedáku: | 53,5 cm |
| Výška sedáku od země: | 47,5 cm |
| Výška područek od země: | 60,5 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
-1.png)