Houpací křeslo s poduškami masivní akáciové dřevo [3064193]
Kód: 3064186 3064180 3064183 3064184 3064181 3064179 3064187 3064185 3064188 3064182 3064190 3064189 3064192 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Toto vintage houpací křeslo s nadčasovým designem je praktický doplněk do každé domácnost
Houpací křeslo je vyrobené z masivního akáciového dřeva, které má dlouhou životnost a výborně vzdoruje povětrnostním vlivům. Vysoké opěradlo vám při sezení zaručí maximální pohodlí. Houpací křeslo můžete postavit, kam se vám zlíbí, třeba do obývacího pokoje nebo na terasu, kde vám pomůže užívat si příjemné chvilky s knihou a šálkem kávy. Poduška vám navíc při lenošení zajistí mimořádný komfort. Je ušitá ze 100% polyesteru s voděodolnou úpravou. Každá poduška má elastický popruh a dva páry šňůrek, za které ji lze bezpečně připevnit k židli.
- Materiál židle: masivní akáciové dřevo s olejovaným povrchem
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Rozměry židle: 57 x 100 x 117 cm (Š x H x V)
- Rozměry podušky: 120 x 50 x 3 cm (Š x H x V)
- Voděodolná poduška
- Poduška s šedým károvaným vzorem
- Poduška s 1 elastickým popruhem a 2 páry šňůrek
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x houpací křeslo s poduškou
- 1 x poduška navíc
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, tmavě modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál židle: | masivní akáciové dřevo s olejovaným povrchem |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Rozměry židle: | 57 x 100 x 117 cm (Š x H x V) |
| Rozměry podušky: | 120 x 50 x 3 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 14.46 kg |
-1.png)