Houpací křeslo s podnožkou textil [4016802]
Kód: 4016802 4016808 4016801 4016807 4016800 4016806 4016803 4016805 4016809 4016799 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáte židli pro odpočinek po náročném dni? Toto pohodlné houpací křeslo s podnožkou je perfektní volbou!
- Měkký a odolný materiál: Polyesterová tkanina nabízí kombinaci měkkosti, prodyšnosti a odolnosti a zaručuje vám maximální pohodlí a útulnost.
- Pevný a stabilní rám: Dřevěný a kovový rám křesla zajišťuje stabilitu a stabilitu.
- Pohodlné sezení: Křeslo je dodáváno s tlustě polstrovaným sedákem a opěradlem a také s područkami pro velké pohodlí.
- Hladký a jemný houpací pohyb: Houpací křeslo nabízí plynulý a jemný houpací pohyb, který vytváří uklidňující efekt, který vám pomůže relaxovat.
- Všestranná podnožka: Tato židle je všestranná a slouží jako pohodlná opěrka nohou, když se na židli opíráte, nebo jako další sedák.
- Materiál: textil (100% polyester), kov, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry židle: 61 x 78 x 95 cm (Š x H x V)
- Velikost sedáku židle: 50 x 45 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 42 cm
- Výška područek od země: 60 cm
- Rozměry podnožky: 58 x 33 x 36 cm (Š x H x V)
- Velikost sedáku na podnožce: 47 x 32 cm (Š x H)
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x houpací křeslo
- 1x podnožka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací a závěsná křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry židle: | 61 x 78 x 95 cm (Š x H x V) |
| Velikost sedáku židle: | 50 x 45 cm (Š x H) |
| Výška sedáku od země: | 42 cm |
| Výška područek od země: | 60 cm |
| Rozměry podnožky: | 58 x 33 x 36 cm (Š x H x V) |
| Velikost sedáku na podnožce: | 47 x 32 cm (Š x H) |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
-1.png)