Houpací křeslo s podnožkou samet [3315131]
Kód: 3315128 3315127 3315131 3315129 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Užijte si po náročném dni optimální pohodlí na tomto útulném houpacím křesle s podnožkou!
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který je velmi příjemný na kůži, hřeje a poskytuje maximální pohodlí.
- Pevný a stabilní rám: Překližkový a kovový rám křesla zajišťuje pevnost a stabilitu. Dřevěné nohy navíc zajišťují vynikající stabilitu a zároveň dodávají křeslu přirozený a příjemný vzhled.
- Pohodlné sezení: Křeslo je vybaveno silně polstrovaným sedákem a opěradlem a područkami pro velké pohodlí.
- Univerzální podnožka: Slouží jako pohodlná podnožka, když se na židli opíráte, nebo jako další sedátko.
- Plynulý a jemný houpavý pohyb: Houpací křeslo má plynulý, jemný houpavý pohyb, který působí uklidňujícím dojmem a pomáhá vám relaxovat.
- Houpací křeslo:
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kov
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V)
- Šířka sedáku: 45 cm
- Hloubka sedáku: 48 cm
- Výška sedáku od země: 44 cm
- Výška područek od země: 57 cm
- Výška opěradla: 76 cm
- Podnožka:
- Materiál: samet (100% polyester), masivní kaučukovníkové dřevo, překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V)
- Tloušťka sedáku: 7 cm
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x houpací křeslo
- 1x podnožka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací a závěsná křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 29.5 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | masivní dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 70 x 79 x 105 cm (Š x H x V) |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Hloubka sedáku: | 48 cm |
| Výška sedáku od země: | 44 cm |
| Výška područek od země: | 57 cm |
| Výška opěradla: | 76 cm |
| Rozměry: | 45 x 29,5 x 35 cm (Š x H x V) |
| Tloušťka sedáku: | 7 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 13.1 kg |
-1.png)