Gumová podlahová dlaždice černá 12 mm 90 x 120 cm [155672]
Kód: 155672Detailní popis produktu
Gumová dlaždice pomáhá chránit podlahu před poškrábáním, odřením a promáčknutím, zejména při použití v domácí posilovně.
- Odolný materiál: Zámková dlaždice je vyrobena z pružné pryže odolné proti opotřebení, která tlumí nárazy a zajišťuje její dlouhou životnost a odolnost proti skvrnám.
- Tlumení nárazů a snížení hluku: Gumová podlahová dlaždice účinně snižují hluk a tlumí nárazy při cvičení s těžkým náčiním.
- Protiskluzový podklad: Protiskluzová textura na zadní straně gumové dlaždice zvyšuje tření a zajišťuje bezpečnou přilnavost, takže zůstává pevně na svém místě.
- Snadné použití a čištění: Gumové dlaždice do posilovny lze snadno a pevně spojit, aby pokryly potřebný prostor a vytvořily stabilní povrch. Snadno se čistí navlhčeným hadříkem.
- Široké použití: Zámková gumová rohož je vhodná do garáže, tělocvičny, rodinné posilovny, herny, mateřské školy, školy, zábavního centra, suterénní garáže apod.
- Barva: černá
- Materiál: pryž
- Rozměry: 90 x 120 cm (Š x D)
- Tloušťka: 12 mm
- Hmotnost: 1,8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cvičení a fitness |
|---|---|
| EAN: | 8721012224810 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | guma |
| Rozměry: | 90 x 120 cm (Š x D) |
| Tloušťka: | 12 mm |
| Hmotnost: | 1,8 kg, 12.7 kg |
| Rozměr balení: | 20.1 x 18.9 x 95.6 cm |
-1.png)