Fotoaparát Lamax InstaKid2 Plus Blue [54000172]
Kód: PT54000172Detailní popis produktu
Foťák, tiskárna a kreativní studio v jednom! Dětský fotoaparát LAMAX InstaKid2 Plus Blue umožňuje okamžitý tisk černobílých fotografií, focení v rozlišení až 48 Mpx, natáčení FullHD videí a navíc spolupracuje s chytrou aplikací pro tvorbu a tisk obrázků. Děti se s ním nejen zabaví, ale rozvinou i svou kreativitu a samostatnost.
Hlavní přednosti
- Okamžitý tisk bez inkoustu díky technologii InstaThermal®
- Rozlišení fotografií až 48 Mpx
- Full HD video, MP3 přehrávání, selfie zrcátko
- Chytrá aplikace v češtině s AI funkcemi
- Možnost tisku obrázků, poznámek i skenování textu
- V balení 2 ruličky (klasická a samolepicí) a barevné fixy
- 5 zábavných her přímo ve fotoaparátu
- Stylový design se svítícími oušky
- MicroSD slot až do 64 GB
- Snadné USB-C nabíjení
Foťák, tiskárna i kreativní studio v jednom
Stačí zmáčknout spoušť a během pár vteřin se na světě objeví černobílá fotografie. Děti ji mohou rovnou nalepit do deníku nebo na zeď – v balení totiž nechybí samolepicí rulička. Každý snímek si navíc dozdobí podle sebe pomocí barevných fixek, které jsou součástí balení. A když je foťák zrovna v klidu, děti zabaví pět vestavěných her.
Více než jen fotoaparát
Velkou výhodou InstaKid2 Plus je propojení s českou mobilní aplikací. Ta umožňuje tisk fotografií, nálepek nebo poznámek přímo z telefonu, ale také skenování textů, jejich překlady, AI vybarvování nebo převod snímků do animovaného stylu. Stačí pár kliknutí a z foťáku se stává nástroj pro hravé učení a digitální tvorbu.
Design, který si děti zamilují
Foťáček má nejen roztomilý vzhled, ale i praktické funkce. Díky zrcátku u čočky si děti snadno pořídí selfie, šňůrka na krk zase zajistí, že bude foťák vždy po ruce. Svítící ouška dodávají designu hravý prvek, který zaujme na první pohled – ať už doma, nebo na výletě.
Specifikace
- Model: LAMAX InstaKid2 Plus Blue
- Displej: 2.4" IPS
- Pozorovací úhel: 180°
- Rozlišení fotografie: až 48 Mpx
- Formát fotografie: JPG
- Rozlišení videa: 1080P, 720P
- Formát videa: AVI
- Audio formát: MP3
- Slot na paměťovou kartu: Micro SD (až do 64 GB)
- Napájení: vestavěná baterie 1200 mAh
- Nabíjení: USB-C
- Hry: 5
- Foto rámečky: 22
- Efekty: 4
- Filtry: 5
- Rozměry: 90 × 90 × 46 mm
- Hmotnost: 202 g
Obsah balení
- Fotoaparát LAMAX InstaKid2 Plus
- 1× rulička termo papíru
- 1× rulička samolepicího termo papíru
- 1× šňůrka na krk
- Fixy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompaktní fotoaparáty |
|---|---|
| EAN: | 8596687002601 |
| Šířka: | 9 cm |
| Hloubka: | 4.6 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hmotnost : | 0.20000 kg, 202 g |
| Formáty souborů: | JPEG |
| Kompaktní fotoaparáty: | Pro děti |
| Slot pro paměťovou kartu: | micro SD |
| Rozměry š x v x h : | 90 x 90 x 46 mm |
| Úhlopříčka LCD: | 2.4" (6.1cm) |
| Formát videa: | AVI |
| Barevné provedení: | modrá |
-1.png)