Dvoukřídlé plotové brány Woerden s kopím nahoře 400 x 149,5 cm [144360]
Kód: 144360Detailní popis produktu
Tato zahradní brána je praktická a moderní a dokonalým způsobem oddělí vaši zahradu od okolního světa. Jedná se o velmi stabilní a odolnou bezpečnostní bariéru pro vaši zahradu, dvůr či terasu.
Zahradní bránu tvoří svislé pruty nahoře zakončené hroty a pevné vodorovné výztuhy, které rám zpevňují. Brána zaručuje vysoký stupeň soukromí a bezpečnosti a zároveň vytváří atraktivní vstup na váš pozemek. Je vyrobená z vysoce odolné oceli ošetřené práškovým lakem, který bránu chrání před rezavěním a korozí.
Bránu dodáváme se zemní otočnou zarážkou pro rychlé zajištění brány a se sloupky pro snadnou instalaci. V balení jsou také tři klíče k bráně. Naše brána je skvělou kombinací stylu, pevnosti, stability a odolnosti proti korozi!
- Materiál: Ocel s práškovým lakováním
- Vzdálenost mezi dvěma sloupky: 400 cm
- Celková výška: 149,5 cm
- Výška sloupku: 125 cm
- Výška křídla brány: 75 - 100 cm
- Průměr sloupku: 48 mm
- Název řady: Woerden
- Součástí balení jsou 3 klíče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | 8718475736400 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | Ocel s práškovým lakováním |
| Vzdálenost mezi dvěma sloupky: | 400 cm |
| Výška sloupku: | 125 cm |
| Průměr sloupku: | 48 mm |
| Hmotnost: | 23.96 kg |
| Celková výška: | 149,5 cm |
| Výška křídla brány: | 75 - 100 cm |
| Název řady: | Woerden |
-1.png)