Plotová brána Assen dvoukřídlé dveře s klenutým vrškem ocelová 300 x 150 cm [143090]
Kód: 143090Detailní popis produktu
Pokud chcete svou zahradu oddělit od okolního světa, pak je tato dvoukřídlá plotová brána v moderním stylu ideální řešení. Je velmi stabilní a odolná a snadno s její pomocí vytvoříte praktickou bezpečnostní bariéru a zároveň vstup do vaší zahrady, na dvůr či na terasu.
Branka má elegantní design s dekorativním obloukem ve své horní části a její silné horizontální příčky zpevňují rám. Branka vytváří krásný a zároveň bezpečný vstup na váš pozemek. Je vyrobená z vysoce odolné oceli a opatřená práškovým nástřikem proti rzi a korozi.
Tato zahradní branka je skvělou kombinací stylu, pevnosti, stability a odolnosti vůči korozi!
- Materiál: Ocel s práškovým lakováním
- Rozměry brány: 300 x 150 cm (Š x V)
- Rozměry trubky sloupku: 40 x 40 x 1,8 mm (D x Š x T)
- Název řady: Assen
- Vybaveno zámkem, klikou a zemnícím čepem
- 2 čtvercové sloupky s robustními panty pro snadnou instalaci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | 8718475625827 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | Ocel s práškovým lakováním |
| Hmotnost: | 39.24 kg |
| Rozměry brány: | 300 x 150 cm (Š x V) |
| Rozměry trubky sloupku: | 40 x 40 x 1,8 mm (D x Š x T) |
| Název řady: | Assen |
-1.png)