Plotová branka Woerden s dvojitými dveřmi a hroty nahoře 299,5 x 174,5 cm [146027]
Kód: 146027Detailní popis produktu
Tato zahradní brána je praktická a moderní a dokonalým způsobem oddělí vaši zahradu od okolního světa. Jedná se o velmi stabilní a odolnou bezpečnostní bariéru pro vaši zahradu, dvůr či terasu.
Zahradní bránu tvoří svislé pruty nahoře zakončené hroty a pevné vodorovné výztuhy, které rám zpevňují. Brána zaručuje vysoký stupeň soukromí a bezpečnosti a zároveň vytváří atraktivní vstup na váš pozemek. Je vyrobená z vysoce odolné oceli ošetřené práškovým lakem, který bránu chrání před rezavěním a korozí.
Bránu dodáváme se zemní otočnou zarážkou pro její rychlé zajištění a se sloupky pro snadnou instalaci. V balení jsou také tři klíče. Naše brána je skvělou kombinací stylu, pevnosti, stability a odolnosti proti korozi!
- Barva: Černá
- Materiál: Práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 299,5 x 174,5 cm (Š x V)
- Výška křídla brány: 100 - 125 cm
- Výška sloupku: 150 cm
- Průměr sloupku: 48 mm
- Název řady: Woerden
- Součástí balení jsou 3 klíče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | 8719883769462 |
| Šířka: | 299.5 cm |
| Výška: | 174.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Výška sloupku: | 150 cm |
| Průměr sloupku: | 48 mm |
| Hmotnost: | 21.92 kg |
| Celkové rozměry: | 299,5 x 174,5 cm (Š x V) |
| Výška křídla brány: | 100 - 125 cm |
| Název řady: | Woerden |
-1.png)