Dveřní organizér s 5 policemi 52 x 20 x 135 cm hliník [154597]
Kód: 154597Související produkty
Detailní popis produktu
S praktickým organizérem na dveřích můžete v kuchyni nebo koupelně rychle vytvořit další úložný prostor.
- Materiál odolný proti korozi: Hliníkový kov je lehký a pevný. Je odolný proti korozi díky samoochranné oxidické vrstvě. Tento věšák na ručníky na dveře je vyrobený z hliníku a vydrží dlouhá léta.
- Dostatek úložného prostoru: Dveřní věšák na ručníky s 5 policemi poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše nejdůležitější potřeby, které jsou dobře uspořádané a na dosah.
- Úspora místa: Závěsný organizér plně využívá nevyužitý prostor za dveřmi k přidání dalšího úložného prostoru a nezabírá žádné místo na podlaze.
- Široké použití: 2 vyztužené kovové háčky ve tvaru písmene L se hodí na většinu dveří a jsou dostatečně pevné, aby udržely těžké předměty. Tento držák na ručníky na dveře lze tedy použít v koupelně, prádelně, kuchyni, ložnici atd.
- Barva: stříbrná
- Materiál: hliník, plast
- Rozměry: 52 x 20 x 135 cm (Š x H x V)
- Nosnost (každá police): 1,5 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky na ručníky |
|---|---|
| EAN: | 8720845885595 |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška: | 135 cm |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | plast + hliník |
| Rozměry: | 52 x 20 x 135 cm (Š x H x V) |
| Nosnost (každá police): | 1,5 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Rozměr balení 1: | 18 x 9 x 58 cm |
-1.png)