Dětské hřiště na zahradu masivní dřevo douglasky [3155859]
Kód: 3155859Související produkty
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008985
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Rám věže je vyroben z masivního dřeva douglasky. Masivní dřevo douglasky je vysoce odolný druh dřeva, který se výborně hodí pro venkovní použití. Dřevo douglasky je také pevné a vyžaduje minimum údržby i pod vlivem povětrnostních podmínek.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Nohy dětské houpačky ve tvaru písmene A navíc zajišťují potřebnou rovnováhu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká zvlněnou skluzavkou, dvěma houpačkami a pískovištěm. Vaše děti si navíc mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 308 x 259 x 194 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní dřevo douglasky (neošetřené)
- Rozměry: 64 x 46,5 x 194 cm (D x Š x V)
- Výška plošiny: 90 cm
- Dvě houpačky:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen), kov
- Celkové rozměry: 255 x 160 x 162 cm (Š x H x V)
- Rozměry houpačky: 32,5 x 22 x 112,5 cm (Š x H x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Funkce:
- 1x herní věž
- 2x houpačka
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845756918 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 255 x 160 x 162 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 90 cm |
| Rozměry houpačky: | 32,5 x 22 x 112,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 33.06 kg |
-1.png)