Dětské hřiště na zahradu masivní borové dřevo [3155954]
Kód: 3155954Související produkty
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008991
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce je vyrobena z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká houpačkou, zvlněnou skluzavkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 237 x 259 x 169 cm (Š x H x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 53 x 46,5 x 169 cm (Š x H x V)
- Jedna houpačka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Celkové rozměry: 184 x 160 x 162 cm (Š x H x V)
- Rozměry houpačky: 33 x 22 x 112,5 cm (Š x H x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x houpačka
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845757861 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 184 x 160 x 162 cm (Š x H x V) |
| Rozměry houpačky: | 33 x 22 x 112,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 31.08 kg |
-1.png)