Dětské hřiště na zahradu masivní borové dřevo [3279025]
Kód: 3279025Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Rám je vyroben z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je známé svou pevností a dlouhou životností. Jeho rovná textura a výrazné suky přispívají k jeho rustikálnímu kouzlu.
- Stabilní dřevěný rám: Dřevěný rám zahradní hrací věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Prolézačka má plošinu ve výšce 118 cm a vyniká lezeckou stěnou i pískovištěm. Vaše děti si navíc mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Střecha s mráčky navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Toto dřevěné venkovní dětské hřiště je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Celkové rozměry: 52,5 x 175 x 265 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Hrací věž:
- Materiál hrací věže: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Materiál střechy: polyester
- Rozměry: 85 x 52,5 x 265 cm (D x Š x V)
- Výška plošiny: 118 cm
- Lezecká stěna s lanem:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 45 x 5 x 146,5 cm (Š x H x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna s lanem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8721102606021 |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 146.5 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 52,5 x 175 x 265 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Materiál hrací věže: | masivní borové dřevo (neošetřené) |
| Materiál střechy: | polyester |
| Rozměry: | 45 x 5 x 146,5 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 118 cm |
| Hmotnost: | 39.2 kg |
-1.png)