Dětské hřiště na zahradu masivní borové dřevo [3156982]
Kód: 3156982Související produkty
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008985
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Masivní borové dřevo: Rám této zahradní prolézačky je vyrobený z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám dětského hřiště zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Dětské hřiště je vybavené plošinou ve výšce 118 cm a vyniká lezeckou stěnou, zvlněnou skluzavkou a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Toto dřevěné dětské hřiště je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Celkové rozměry: 254 x 114 x 249 cm (Š x H x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry: 95 x 112 x 249 cm (Š x H x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 210 x 38 cm (Š x D)
- Montážní výška: 118 cm
- Celková šířka skluzavky: 40 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28) jsou součástí dodávky.
- Montáž nutná: ano
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845776442 |
| Šířka: | 210 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 254 x 114 x 249 cm (Š x H x V) |
| Rozměry: | 210 x 38 cm (Š x D) |
| Montáž nutná: | ano |
| Montážní výška: | 118 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 40 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 58.44 kg |
-1.png)