Dětské hřiště na zahradu masivní borové dřevo [3155828]
Kód: 3155828Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832593
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Konstrukce je vyrobena z masivního borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká zvlněnou skluzavkou a žebříkem. Vaše děti si navíc mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
Je dobré vědět:
- Součástí dodávky je pouze skluzavka, domeček není součástí dodávky.
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 304 x 107 x 214 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry hrací věže: 166 x 107 x 214 cm (D x Š x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845756604 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 304 x 107 x 214 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hrací věže: | 166 x 107 x 214 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 47.72 kg |
-1.png)