Dětské hřiště na zahradu impregnované borové dřevo [3155935]
Kód: 3155935Související produkty
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Rám je vyroben z vakuově impregnovaného borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Impregnace je konzervační proces, který se provádí pomocí autoklávu. Tlaková úprava zvyšuje odolnost proti trouchnivění a počasí.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká zvlněnou skluzavkou, žebříkem a pískovištěm. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Dřevěná střecha navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Celkové rozměry: 170 x 251 x 228 cm (D x Š x V)
- Hrací věž:
- Materiál: vakuově impregnované borové dřevo
- Rozměry: 120 x 111 x 228 cm (D x Š x V)
- Zvlněná skluzavka:
- Barva: modrá
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845757670 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Celkové rozměry: | 170 x 251 x 228 cm (D x Š x V) |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Hmotnost: | 57.4 kg |
-1.png)