Dětské hřiště na zahradu impregnované borové dřevo [3155917]
Kód: 3155917Související produkty
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
4008993
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
832597
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Odolný materiál: Rám zahradní věže je vyroben z vakuově impregnovaného borového dřeva. Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Impregnace je konzervační proces, který se provádí pomocí autoklávu. Tlaková úprava zvyšuje odolnost proti trouchnivění a počasí.
- Stabilní a robustní rám: Dřevěný rám zahradní věže zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Multifunkční herní centrum: Věž má plošinu ve výšce 90 cm a vyniká žebříkem, lezeckou stěnou, pískovištěm a lezeckou stěnou s lanem. A navíc si mohou pozvat kamarády a užívat si zábavu společně.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách.
- Nekonečná zábava: Tato dřevěná zahradní věž je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–8 let
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: vakuově impregnované borové dřevo
- Celkové rozměry: 161 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V)
- Rozměry hrací věže: 53 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V)
- Rozměry lezecké stěny: 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V)
- Funkce:
- 1x herní věž
- 1x lezecká stěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845757496 |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Hloubka: | 161 cm |
| Výška: | 169 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 161 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V) |
| Rozměry hrací věže: | 53 x 46,5 x 169 cm (D x Š x V) |
| Rozměry lezecké stěny: | 45 x 5 x 108 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 27.67 kg |
-1.png)