Dětské hřiště na zahradu 53x46,5x169 cm masivní dřevo douglasky [826560]
Kód: 826560Související produkty
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008993
Detailní popis produktu
Tato dřevěná venkovní herní sada nabízí mnoho možností hraní v kombinaci se skluzavkou nebo houpačkou a vaše děti zaujme svými skvělými detaily.
- Masivní douglaska: Toto hřiště je vyrobeno z masivního douglasky. Masivní douglaska je vysoce odolné dřevo, které se dobře hodí do venkovních prostor. Douglaska je také dostatečně pevná, aby se s ní dalo pracovat s minimální péčí, a to i za vlivu povětrnostních podmínek.
- Stabilní dřevěný rám: Dřevěný rám zahradního herního domečku zajišťuje stabilitu a stabilitu.
- Praktický design: Toto venkovní hřiště s kamennou stěnou a žebříkem lze libovolně kombinovat se skluzavkou nebo houpačkou a vytvořit si tak vlastní herní plochu.
Varování:
- Nebezpečí vážného poranění hlavy nebo smrti v důsledku pádu z vybavení umístěného na tvrdém povrchu. Riziko používání přileb a dalších předmětů, které se mohou omotat kolem krku dítěte, zamotat se do vybavení nebo se do něj zachytit a vést k uškrcení nebo smrti.
Poznámka:
- Výrobek musí být ukotvený, aby se snížilo riziko převrácení. Kotvy nejsou součástí dodávky.
Dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: Masivní douglaska (neošetřená)
- Rozměry: 53 x 46,5 x 169 cm (Š x H x V)
- Výška plošiny: 90 cm
- Vlastnosti:
- 1 x Herní věž
- 1 x Herní žebřík
- 1 x Herní skálaVarování:
- Nevhodné pro děti do 3 let. Plošina. Nebezpečí pádu!
- Pouze pro domácí použití. Venkovní použití.
- Tento výrobek je určen pro děti od 3 do 8 let.
- Maximální hmotnost dítěte 45 kg, maximálně 2 děti k používání současně.
- UPOZORNĚNÍ: Jen pro domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | 8720845755010 |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 46.5 cm |
| Výška: | 169 cm |
| Materiál: | Masivní douglaska (neošetřená) |
| Rozměry: | 53 x 46,5 x 169 cm (Š x H x V) |
| Výška plošiny: | 90 cm |
| Upozornění: | Jen pro domácí použití. |
| Hmotnost: | 21.05 kg |
-1.png)