Dětská zábrana k postýlce 200 x 25 cm textil [10224]
Kód: 10215 10197 10233 10224 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
834549
ZDARMAZDARMA
834441
ZDARMAZDARMA
3282007
ZDARMAZDARMA
3282039
ZDARMAZDARMA
3282143
ZDARMAZDARMA
3282086
ZDARMAZDARMA
3283946
ZDARMAZDARMA
3283892
ZDARMAZDARMA
3282063
Detailní popis produktu
Tato dětská zábrana k posteli ochrání vaše batole během spánku před pádem z postele a zajistí mu sladké sny.
Zábrana na postel je vyrobena z omyvatelné polyesterové tkaniny a lehké kovové trubky, je tedy pevná, odolná a snadno se čistí. Na každé straně je vybavena knoflíkem, takže ji můžete snadno sklopit. Výšku lze navíc libovolně nastavit do nejbezpečnější polohy. Upozornění: Tato zábrana na postel je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců do 5 let. Lze ji použít pro většinu postelí s matrací o tloušťce 3–25 cm s výjimkou palandy, dětské postýlky, vodní postele nebo postele s nafukovací matrací.
- Materiál: textil (100% polyester), kov
- Rozměry: 200 x 25 cm (D x Š)
- Výška: 70–95 cm
- Vhodné pro matrace o tloušťce 3–33 cm
- Vhodné pro děti ve věku od 18 měsíců do 5 let
- Nepoužívejte v jiném než domácím prostředí
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezpečnostní zábrany a pojistky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Rozměry: | 200 x 25 cm (D x Š) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 3.16 kg |
-1.png)