Dětská postel 2x (90 x 200) cm masivní borové dřevo [3200591]
Kód: 3200590 3200589 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vytvořte si v pokoji svých dětí dokonalé útočiště s tímto fantastickým dřevěným rámem dětské postele!
- Odolný materiál: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Překližkové lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují tak matraci tolik potřebnou oporu a prodyšnost.
- Promyšlený design: Výška dětské postele je navržena tak, aby byla nízko u země, což dítěti usnadňuje vstávání a lezení.
- Praktický design: Dětská postel je chytře navržena s rámem, na který můžete zavěsit závěsy a vytvořit tak soukromí pro vaše dítě. Slouží nejen jako pohodlné místo na spaní, ale také jako prostor pro hraní a zábavu vašich dětí.
Dobré vědět:
- Matrace nejsou součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě najdete vhodné matrace.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené), překližka
- Celkové rozměry: 205,5 x 191 x 158 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Zapotřebí jsou 2 kusy matrace
- Vhodné pro děti od 4 let
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské postele |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 191 cm |
| Hloubka: | 205.5 cm |
| Výška: | 158 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 205,5 x 191 x 158 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 44 kg |
-1.png)