Dělicí stěna 5 panelů polyratan [365364]
Kód: 365366 365365 365367 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Ozdobte si domov a rozdělte svůj prostor pomocí tohoto polyratanového paravánu.
- Odolný a snadno se čistí: Každý panel zástěny je utkán z odolných polyratanových pásků, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají krásný vzhled a snadno se čistí.
- Stabilní rám: Práškově lakovaný ocelový rám zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Flexibilní a snadno se skládá: Každý panel je spojen pozinkovanými panty, takže dělicí stěnu lze snadno složit podle vašich potřeb, abyste ušetřili místo.
- Víceúčelové použití: Paraván se skvěle hodí k vytvoření soukromého prostoru v interiéru i exteriéru, například v ložnici, obývacím pokoji, kanceláři atd. Můžete ho také umístit před okno, aby blokoval intenzivní sluneční světlo.
Důležité upozornění:
- Aby bylo možné skládat zcela na plocho, je třeba demontovat pozinkované závěsy.
- Materiál: polyratan (PE ratan), ocel s práškovým nástřikem
- Maximální rozměry (při rozložení): 245 x 200 cm (Š x V)
- Rozměry panelu (každý kus): 49 x 200 cm (Š x V)
- Počet panelů: 5
- Plně tkané
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paravány |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | PE ratan + kov |
| Maximální rozměry (při rozložení): | 245 x 200 cm (Š x V) |
| Rozměry panelu (každý kus): | 49 x 200 cm (Š x V) |
| Počet panelů: | 5 |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Rozměr balení 1: | 53.1 x 23.5 x 111.1 cm |
-1.png)