Dekorativní vánoční tučňák s LED luxusní tkanina 60 cm [328500]
Kód: 328500Detailní popis produktu
Tato postavička tučňáka upoutá na první pohled. Pořiďte si ji domů a vytvořte si letos perfektní sváteční výzdobu!
Tento tučňák je vyroben ze silné tkaniny, takže je pevný a odolný. Ocelová základna zvyšuje jeho stabilitu. Tato vánoční dekorace je vybavena 48 energeticky účinnými LED diodami s dlouhou životností. Diody mají 8 různých světelných režimů: kombinace všech, pomalá záře, blikání/mihotání, svícení ve vlnách, efekt tekoucí vody, sekvenční svícení, stálé svícení a pomalé blednutí. Světla se krásně rozzáří a vytvoří kouzelnou sváteční atmosféru.
Poznámka: Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete tuto vánoční dekoraci používat venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné. Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Barva: černá a bílá
- Materiál: textil, ocel
- Výška: 60 cm
- Výkon: DC 5 V
- Výkon: 5 W
- S 48 LED diodami
- Silná tkanina
- 8 světelných režimů
- S 5m prodlužovacím kabelem
- S USB připojením
- Pro vnitřní i venkovní použití
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné vánoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8720286415573 |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | bílá/černá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Výkon: | 5 W |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
-1.png)