Chaise Lounge s polštářem Tmavě zelená 91 x 157 x 91 cm textil [42022934]
Kód: 42022934Detailní popis produktu
Toto moderní lehátko spojuje styl a pohodlí a dělá z něj dokonalý středobod pro jakýkoli obývák nebo ložnici. Navrženo s ohledem na moderní interiéry, jeho štíhlý tvar a rozmanité funkce jsou ideální pro pohodlné odpočívání a lenošení. Jeho elegantní silueta a lákavý design ukazují, jak dnes žijeme, a přináší vám jak funkční eleganci, tak dlouhotrvající pohodlí.
- Prémiový materiál: Lehátko je potaženo měkkou tkaninou, která vytváří příjemné prostředí pro odpočinek. Prodyšnost zajišťuje cirkulaci vzduchu, takže je pohodlí zvýšeno i při dlouhém sezení.
- Odolná konstrukce: Rám z překližky a silné plastové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Černé nohy se snadno hodí do minimalistických a elegantních prostor, poskytují spolehlivou podporu.
- Pohodlné funkce: Polštář s měkkou pěnou poskytuje pohodlí a polstrované opěrky rukou s bederní opěrkou zvedají úroveň odpočinku. Skvělé pro čtení, spánek, nebo lenošení, podporuje i správné držení těla.
- Snadno odnímatelný polštář: Polštář se zipem jde snadno sundat na čištění, takže vám dlouho vydrží. Tento chytrý design ocení každá domácnost, co si cení snadné údržby.
- Jednoduchá údržba: Pro skvělý stav se vyhněte drsným chemikáliím a silnému drhnutí. Pravidelným lehkým úklidem udržíte tkaninu svěží, abyste mohli její atraktivitu dlouho užívat bez zbytečně složité údržby.
- Barva: Tmavě zelená
- Materiál: Textil
- Celkové rozměry: 91 x 157 x 91 cm (D x Š x V)
- Závaží: 25,6 kg
- Prodyšný materiál
- Měkké a pohodlné sezení
- Podporující opěrka a područky
- Stylová silueta
- Odepínací sedák s uzávěrem na zip
- Výška opěrky ze sedadla: 13 cm
- Posezení: 87 x 132 cm (Š x H)
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 42 cm
- Materiál rámu: Překližka
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Chaise Lounge
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lenošky |
|---|---|
| EAN: | 8721359367416 |
| Šířka: | 157 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | textil |
| Hmotnost: | 28.8 kg |
| Celkové rozměry: | 91 x 157 x 91 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 25,6 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 13 cm |
| Posezení: | 87 x 132 cm (Š x H) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 42 cm |
| Materiál rámu: | Překližka |
| Maximální hmotnost: | 110 kg |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení: | 51.7 x 40.5 x 102.5 cm |
-1.png)