Čelo postele voskově hnědé 135 cm masivní borové dřevo [844343]
Kód: 844343Související produkty
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3309971
Detailní popis produktu
Toto dřevěné čelo se stylovým designem skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují tomuto čelu postele mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Celkové rozměry: 140,5 x 8,5 x 100,5 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 135 cm
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8721012362086 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Hloubka: | 140.5 cm |
| Výška: | 100.5 cm |
| Barva: | světle hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 140,5 x 8,5 x 100,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 135 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 9.03 kg |
| Rozměr balení 1: | 21 x 10.5 x 117.5 cm |
-1.png)