Čelo postele typu ušák 93x16x118/128 cm umělá kůže [3119378]
Kód: 3119379 3119378 3119382 3119380 3119383 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3310904
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Skvěle vzdoruje skvrnám, což usnadňuje její čištění, takže vám postačí vlhký hadřík. Hladký povrch jí navíc dodává půvab pravé kůže a luxusní vzhled.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 93 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 93 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | dřevo + kůže |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 93 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 12.65 kg |
-1.png)