Čelo postele typu ušák 83x23x78/88 cm umělá kůže [3116938]
Kód: 3116937 3116936 3116940 3116938 3116941 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3309970
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Skvěle vzdoruje skvrnám, což usnadňuje její čištění, takže vám postačí vlhký hadřík. Hladký povrch jí navíc dodává půvab pravé kůže a luxusní vzhled.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 83 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 83 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | dřevo + kůže |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 83 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 6.95 kg |
-1.png)