Čelo postele typu ušák 83x23x78/88 cm samet [3117413]
Kód: 3117414 3117413 3117412 3117417 3117415 3117416 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3313021
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 83 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 83 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 83 x 23 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
-1.png)