Čelo postele typu ušák 203x16x78/88 cm samet [3119269]
Kód: 3119270 3119269 3119268 3119273 3119271 3119272 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3313012
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 203 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 203 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 203 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 12.3 kg |
-1.png)