Čelo postele typu ušák 203x16x118/128 cm samet [3119987]
Kód: 3119983 3119982 3119987 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3312810
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 203 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 203 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 203 x 16 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 25.05 kg |
-1.png)