Čelo postele typu ušák 203 x 16 x 78/88 cm textil [3119028]
Kód: 3119030 3119034 3119029 3119033 3119028 3119032 3119031 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3310822
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 203 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 203 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 203 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
-1.png)